Lewaki to debile bo na czas wyborów potrafią się dogadać i zjednoczyć i wejść do Sejmu, aby przez 4 lata mieć dostęp do mediów itd., i głosić swoje chore pomysły, natomiast antysystemowcy,prawica to inteligenci, którzy wolą się podzielić, aby przypadkiem nie przekroczyć progu wyborczego bo i po co ?
