Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71648
Stary 29.08.2015, 16:22
Paradoksalnie odblokowanie Pawła przyszło w najmniej odpowiednim momencie. Pewnie zarząd stwierdzi ze jest cacy i nie potrzeba nam napastnika... A do końca okna jeszcze tylko 2 dni.
Odpowiedz cytując