Wyświetl pojedynczy post
ZawszeSztywny
Senior Member
 
Od: 03.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32844
Stary 29.08.2015, 15:01
No i? Osiągnęli cel, weszli do Sejmu, potem się rozsypali na mniejsze grupki tak jak było przed zjednoczeni, ale swoje zrobili przez 4 lata, pełna degeneracja, Grodzka, Biedroń swoich zwolenników dzięki temu zyskali, rozpropagowali lewackie dewiacje itd, to dla nich i tak sukces, a młoda antysytemowa prawica jak zawsze podzielona na czym właśnie korzystają Grodzkie i Bierdonie. Ja dziękuje za to i głos pójdzie na PiS. Nie potrafią się dogadać dla wspólnego dobra to głosu nie dam zmarnować, aby utrzymać PO na trzecią kadencje.