Żeby panować na boisku potrzebujemy wiecej madrze grajacych, dobrych technicznie pilkarzy, ktorzy sa pewni siebie i nie panikuja pod presja rywala. Mamy ich kilku, ale bede upieral sie, ze za mało i wiele Kazek nie moze w tym wygledzie zmienic, bo posiada graczy uksztaltowanych pilkarsko, ktorzy swoich nawykow i zachowan w sytacji stresowej juz nie poprawia.
Zobaczcie na Szachtar Donieck ile lat pracuje tam jeden trener. Przy ich mozliwosciach finansowych mogliby zmieniac trenera co rok, ale maja madrego wlasciciela, ktory wie, ze najwazniejsza jest kadra i stabilizacja na szczeblach dowodzenia

Zdominowac potrafia kazdego rywala ( oprocz mocarzy) i graja bardzo przyjemny dla oka futbol.