serek.c2 napisał(a):

Może najlepiej od razu na nasz koszt wysłać cały ten mityczny pociąg promem do Izraela przy okazji przepraszając za Polskie obozy zagłady, i że tak późno zwracamy tą ich własność,a przy okazji można obiecać ,że lasy państwowe na pewno zostaną sprzedane by oddać wszystkie Polskie zaległości byłe i niebyłe, i jakiekolwiek. Ale czy będą zadowoleni ?