Wyświetl pojedynczy post
Mysciak
Senior Member
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17637
Stary 29.08.2015, 11:44
Ojamaa rozwiązał kontrakt z Legią. Może warto by spróbować, bo gość może grać na skrzydle i na ataku.
Mimo wszystko nie poradził sobie w Legii, ale nie radzi sobie też tam Piech, który by koksił w 3/4 klubów ekstraklasy.
Ostatnio edytowane przez Mysciak : 29.08.2015 o godz. 11:46.
Odpowiedz cytując