Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 29.08.2015, 11:24
bmark napisał(a):Wyświetl post
15 miejsce przyjdzie samo, gdy będziemy na to gotowi jako liga, a gdy do niego dojemy - będziemy szli dalej, na 12. A nie wizyta na 15 i spadek na 20...
Czyli lepiej być przez 3 sezony poniżej 15go, niż 2 razy poniżej i 1 raz na tym 15?
Odpowiedz cytując