Wyświetl pojedynczy post
South
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 29.08.2015, 10:43
art napisał(a):Wyświetl post
Popieram zdanie o Popovicu. Jego problemem jest to, ze ktoś przedstawił go jako następce Semira i wszyscy liczą na te magiczne zagrania. Jeśli wymienimy go za Urygę to w końcu będzie podanie do przodu, a nie tylko oddanie do stopera. I wydaje się, ze jednak jest szybszy niż Uryga, który minięty podaniami w środku boiska biegnie już jednostajnie i nie ma szansy na doskok do przeciwnika (choć wczoraj Popovic zaraz po wejściu kompletnie nie wrócił się do obrony, ale to mogło wynikać z założenia, że miał rozgrywać kontry i zbierać wybijane z obrony piłki). Dodatkowo Uryga bardzo gubi krycie przy stałych fragmentach gry, parę bardzo niepotrzebnych fauli też się uzbierało. Na plus tylko wzrost.

Szkoda, że nie mamy drugiego skrzydłowego. Wtedy Boguś zrobiłby się naturalnym konkurentem dla środka pola co zapewne podniosłoby mocno rywalizacje.
Przecież Alan jest defensywnym pomocnikiem, a wy chcecie go zastąpić ofensywnym. Nie raz wczoraj Alan cofał się w szyki obronne , zastępując tam kolegę, który wyszedł do przodu. Z resztą miał wiele przechwytów i zagrał całkiem porządny mecz. Jeżeli robił jakiś faule to z daleka od bramki, by zatrzymać akcję. Fakt faktem Sobolewskim to on jeszcze nie jest i nie wiadomo czy będzie, ale zmiana jego na Popovica to jakaś bzdura.
Odpowiedz cytując