Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1337
Stary 29.08.2015, 09:08
Przecież nie ma możliwości że się będzie ciągle wygrywać.
Kupili jednego zawodnika i chcą skończyć sezon bez porażek? Bez jaj.

Zgranie jest, styl jest, przegranej nie ma - czego jeszcze chcieć? Chyba się komuś przywidziało że w naszej sytuacji kadrowo finansowej jesteśmy kandydatem na mistrza ....
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE