|
Przecież nie ma możliwości że się będzie ciągle wygrywać.
Kupili jednego zawodnika i chcą skończyć sezon bez porażek? Bez jaj.
Zgranie jest, styl jest, przegranej nie ma - czego jeszcze chcieć? Chyba się komuś przywidziało że w naszej sytuacji kadrowo finansowej jesteśmy kandydatem na mistrza ....
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|