Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1336
Stary 29.08.2015, 08:49
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję że teraz będziemy wygrywać częściej, a nie od święta. Inaczej znowu będzie nieciekawie i znowu zacznie się dyskusja czy zwolnić Moskala czy nie.

Ja liczę że teraz w spokoju popracujemy 2 tygodnie i zaczniemy serię kilku wygranych. Nie znaczy że nie trafią się porażki, ale wolę wygrywać i przegrywać niż tylko remisować.

Czekam też na bardziej odważne decyzje względem takiego Marszalika, czy Kujawy. Przydałoby się żeby pograli trochę.
Wydaje się, że Kazek jest uratowany tylko do kolejnego meczu/dwóch. Przecież jeśli nie zacznie wygrywać serią, to nic z tego i tak nie będzie. Wczoraj zagraliśmy efektowny mecz, bardzo cieszy ta wygrana, ale ewentualny brak kompletu punktów w takich meczach jak z Łęczną, Podbeskidziem czy Koroną zetnie głowę Kazia. Dlatego tylko spokojna praca na treningach: wypracowanie kolejnych ciekawych schematów, danie jeszcze chwilę czasu i szans Popoviciowi, Cywce i Crivellaro, a przede wszystkim analiza stałych fragmentów, gdzie praktycznie przy każdym jest nerwówka to dziś kluczowe elementy.