Ogryzek napisał(a):

|
Czekam też na bardziej odważne decyzje względem takiego Marszalika, czy Kujawy. Przydałoby się żeby pograli trochę.
|
To się chyba nie doczekasz. Tym bardziej, że Kujawa ma kontuzje.
Moskal nie będzie stawiał na młodzież i już. Pogódź się z tym. Ja już jestem pogodzony. Trochę to nawet zabawne, że nic się w tym kontekście nie zmieniło od odejścia zabetonowanego Smudy, gdzie "gorzej już być nie mogło". A jednak może.
Moskal jest w takiej sytuacji (a może to i lepiej?), że każdy mecz dla niego może być meczem o wszystko. Musi być wytworzona wokół zespołu pełna mobilizacja. Teraz przed nami Łęczna, Podbeskidzie i Korona. Jeśli chcemy się o coś liczyć w tym sezonie, to musimy z tymi zdobyć w tych spotkaniach minimum 7 punktów.
A już strata punktów z Koroną u siebie będzie skandalem, więc niech Moskal dalej ciężko pracuje z drużyną. W szczególności niech pomyśli co zrobić z Poppoviciem, Cywką i Crivellaro. Miota ich po różnych pozycjach, a wartości dla zespołu nie wnoszą praktycznie żadnej.