Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1335
Stary 29.08.2015, 08:47
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Czekam też na bardziej odważne decyzje względem takiego Marszalika, czy Kujawy. Przydałoby się żeby pograli trochę.
To się chyba nie doczekasz. Tym bardziej, że Kujawa ma kontuzje.

Moskal nie będzie stawiał na młodzież i już. Pogódź się z tym. Ja już jestem pogodzony. Trochę to nawet zabawne, że nic się w tym kontekście nie zmieniło od odejścia zabetonowanego Smudy, gdzie "gorzej już być nie mogło". A jednak może.

Moskal jest w takiej sytuacji (a może to i lepiej?), że każdy mecz dla niego może być meczem o wszystko. Musi być wytworzona wokół zespołu pełna mobilizacja. Teraz przed nami Łęczna, Podbeskidzie i Korona. Jeśli chcemy się o coś liczyć w tym sezonie, to musimy z tymi zdobyć w tych spotkaniach minimum 7 punktów.

A już strata punktów z Koroną u siebie będzie skandalem, więc niech Moskal dalej ciężko pracuje z drużyną. W szczególności niech pomyśli co zrobić z Poppoviciem, Cywką i Crivellaro. Miota ich po różnych pozycjach, a wartości dla zespołu nie wnoszą praktycznie żadnej.