Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1333
Stary 29.08.2015, 07:02
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Jestesmy nadal druzyna niepokonana a tu sie mysli o zwolnieniu Kazika bo co bo za duzo remisow było? a to wina trenera, ze jego zawodnicy bronic wyniku nie potrafili a i strzelanie przychodziło im z duzymi problemami? w klubie nigdy nie bedzie stagnacji jezeli za szybko beda podejmowane głupie decyzje ja rozumiem tyle razy zdobywalismy Mistrzostwo Polski w XXI wieku i ma Cupiał takie aspiracje ale czasami trzeba poczekac az wszystko wroci do normy a nie od razu panikowac.
Stagnacji to chyba jednak nie chcemy. Co innego stabilizacja, z którą faktycznie bywa różnie.