mitmichael napisał(a):

|
Jestesmy nadal druzyna niepokonana a tu sie mysli o zwolnieniu Kazika bo co bo za duzo remisow było? a to wina trenera, ze jego zawodnicy bronic wyniku nie potrafili a i strzelanie przychodziło im z duzymi problemami? w klubie nigdy nie bedzie stagnacji jezeli za szybko beda podejmowane głupie decyzje ja rozumiem tyle razy zdobywalismy Mistrzostwo Polski w XXI wieku i ma Cupiał takie aspiracje ale czasami trzeba poczekac az wszystko wroci do normy a nie od razu panikowac.
|
Stagnacji to chyba jednak nie chcemy. Co innego stabilizacja, z którą faktycznie bywa różnie.