Wyświetl pojedynczy post
Wiślak709
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Wielkopolska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1330
Stary 28.08.2015, 23:48
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem, czy tak żył z drużyną, bo Guerrier już oddychał rękawami w 60-70 minucie. Praktycznie wszystkie piłki w kontrach szły przez niego i było widać, że niedokładność zaczyna wygrywać ze skutecznością. Po końcowym gwizdku zresztą położył się na ziemi, co mnie nie zdziwiło.
Może i Guerrier oddychał rękawami, ale to on w 87 minucie najpierw fantastycznie obrócił sie a potem podał do Brozia, co zaoszczędziło nerwów w samej koncowce. Poza tym w tych minutach, o ktorych mowisz kazdy "siadł", a Guerrier w ostatecznym rozrachunku na boisku bardzo sie przydał.
W ogole naszej drużynie brakuje kondycji na te koncowki, co jest niepokojące.
Z WIŚLACKIM pozdrowieniem
Wiślak z Wlkp.

Radosław
Sobolewski –
DZIĘKUJEMY!!