Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 28.08.2015, 23:47
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Panie Cupiał - zostaw Kazika, proszę.
Daj mu popracować i dokup mu potrzebnych graczy.


Kazek zostanie,ale i tak bedzie to gorące krzeslo,tak czuje.

I pomyslec ze bylby ktos kto wykanczal akcje,i sprawy by nie bylo.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI