raindog napisał(a):

Napiszę krótko: WRESZCIE!
Nie popadajmy w hurraoptymizm, tylko z szacunkiem do każdego rywala, a będzie dobrze.
Napisałem już wcześniej, gdyby nie sędziowie, bylibyśmy teraz w całkiem innym miejscu tabeli.
|
A jak pisze co kolejkę ze sedziowe przekrecili nam z 1/3meczow to co xD
Mecz dobry,tym razem panowie z gwizdkiem i z chorągiewkami próbowali,lecz polegli.