Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 28.08.2015, 23:43
raindog napisał(a):Wyświetl post
Napiszę krótko: WRESZCIE!

Nie popadajmy w hurraoptymizm, tylko z szacunkiem do każdego rywala, a będzie dobrze.

Napisałem już wcześniej, gdyby nie sędziowie, bylibyśmy teraz w całkiem innym miejscu tabeli.



A jak pisze co kolejkę ze sedziowe przekrecili nam z 1/3meczow to co xD


Mecz dobry,tym razem panowie z gwizdkiem i z chorągiewkami próbowali,lecz polegli.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując