Wyświetl pojedynczy post
tomytom
Senior Member
 
Od: 11.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 28.08.2015, 23:05
Jak zwykle: dobry (IMHO: bardzo!!!) mecz - raptem kilka komentarzy na forum, jak coś jest nie tak to świstaki wychodzą ze swych norek i dokazują na całego ...

BRAWO! Sedziowie robili co mogli a my się nie daliśmy!!! Było widać, że naprawdę checmy to wygrać.

Emocje jak zwykle prawie do końca ale kilka(naście?) zagrań - palce lizać.

I gdzie ANTYfanklub Rafała? Chyba tylko ślepy nie widzi, że chłopak daje z siebie wszystko.

DG - dziękujcie Bogu, że tyle sytuacji psuje, bo już by u nas nie grał a ciągnie grę aż miło ...

Paweł Brożek - jeśli utrzyma średnią 2 bramki na mecz to będziemy na podium ;-)
Odpowiedz cytując