Wyświetl pojedynczy post
callmesir
Junior Member
 
Od: 08.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 28.08.2015, 19:39
KapitanRyks napisał(a):Wyświetl post
Tak? A jakie miejsca Rumunia zajmowała w rankingach 2006-2011, mimo tego kolapsu? Upierasz się Pan przy swoim bez sensu. Chciałbym taki kolaps przez 6 lat w polskiej piłce.
Siłę ligi mierzysz miejscem ? Oni od 2007 roku nie istnieli praktycznie przez 3 lata w europejskiej lidze. Chcesz taki scenariusz ? Odbudowali się dopiero po reformie Platiniego.

Każdy chce tego miejsca. Ty chcesz już teraz. byleby mieć. Ja bym wolał by to się zdarzyło za rok-dwa bo uważam, że to będzie lepsze w dłuższym okresie czasu.
Ja uważam, że to dla nas za wysokie miejsce na obecny stan polskiej piłki i to tak naprawdę nam tylko zaszkodzi. I tak nie wprowadzimy dwóch ekip do LM póki co.

Dla mnie koniec tematu.
Odpowiedz cytując