Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10643
Stary 28.08.2015, 18:45
Kapsel napisał(a):Wyświetl post
Bzdury, jak nie macie pojęcia to się nie wypowiadajcie. Nie lubię jeśli ktoś się wypowiada, a nie orientuje się w temacie. http://www.transfermarkt.pl/lukasz-g.../spieler/32249 jak widać zaliczył 4 asysty w 6 meczach. Tak gadacie na tego Gargułę, a on by grał lepiej na 10 od tych wszystkich naszych rozgrywających razem wziętych (sezon 13/14). Wtedy niespodziewanie przyszedł Stilić, więc Garguła musiał siędzieć na ławce albo udawać skrzydłowego. Jednak jak był w rytmie meczowym, to był bardzo dobry oraz rozumiejący się z Brożkiem piłkarz. Troche szacunku do gości którzy zostawili dużo serca na boisku, asyst i bramek.
Dokładnie. Brożek z Gargułą to była wyższa półka ekstraklasowa, dobrze się rozumieli, Łukasz dobrze rozgrywał. Stillić z Brożkiem tworzyli duet zdecydowanie ponad ekstraklasę, więc siłą rzeczy Łukasz musiał być przesuwany na nie swoje pozycje lub siadał na ławce. Głupotą było się go pozbywać w momencie, gdy odchodził Stillić.
Odpowiedz cytując