Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71647
Stary 28.08.2015, 17:38
Dajcie chłopakowi spokój.

Wiadomo na tle piłkarzy wyglądałby jak ten rumuński amator, który był 2 lata temu na testach: https://www.youtube.com/watch?v=kAg1S_prjpo

Czyli znacznie odstawałby motorycznie, biegowo, siłowo i kondycyjnie, oraz nie potrafiłby operować piłką tak mocno i szybko jak trzeba. Tak jakby grajka z A czy B-klasy po roku przerwy w graniu przenieść nagle do Wisły.
Odpowiedz cytując