Dajcie chłopakowi spokój.
Wiadomo na tle piłkarzy wyglądałby jak ten rumuński amator, który był 2 lata temu na testach:
https://www.youtube.com/watch?v=kAg1S_prjpo
Czyli znacznie odstawałby motorycznie, biegowo, siłowo i kondycyjnie, oraz nie potrafiłby operować piłką tak mocno i szybko jak trzeba. Tak jakby grajka z A czy B-klasy po roku przerwy w graniu przenieść nagle do Wisły.