Cytat:
Proponuje popatrzeć od sezonu 07/08. Tym bardziej po reformie Platiniego.
Jak widać zaliczyli kolaps jak na takiego wtedy kopciuszka przystało i musieli powoli budować ranking.
|
Tak? A jakie miejsca Rumunia zajmowała w rankingach 2006-2011, mimo tego kolapsu? Upierasz się Pan przy swoim bez sensu. Chciałbym taki kolaps przez 6 lat w polskiej piłce.