Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 28.08.2015, 14:55
Dziwne podejście, nie opłaca nam się w tym roku zaatakować pozycji numer 15 tylko zająć miejsce 18, żeby mieć za parę lat większe szanse na zaatakowanie pozycji numer 15. Genialne rozumowanie.

Najważniejszy pozytyw pozycji numer 15 jest taki że dwa zespoły grają od 3 rundy eliminacji LM czyli mają pewną co najmniej 4 rundę eliminacji LE, a w przy odrobinie szczęścia w losowaniu może nawet fazę grupową LE (wiadomo, że wicemistrz nie ma praktycznie żadnych szans na awans do LM ze ścieżki niemistrzowskiej).

A sensowne punktowanie zaczyna się dopiero tam.

Niestety po dzisiejszym losowaniu walka o 15 miejsce wydaję się chyba jest w tym roku poza zasięgiem.

PS. Rozstawienie w 4 rundzie eliminacji LM jest mocno przereklamowane. 2015 - 2/5, 2014 - 2/5, 2013 - 4/5, 2012 - 4/5, 2011 - 3/5. Jak widać z ostatnich 5 lat awansowało "tylko" 15 z 25 zespołów rozstawionych.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 28.08.2015 o godz. 14:59.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując