|
15 miejsce w tym sezonie to po pierwsze sfera marzeń a po drugie czy na pewno ? Po co nam w tym sezonie to 15 miejsce ? Dostaniemy 5 ekip i spadniemy z hukiem. Tu trzeba budować wszystko powoli. 18 miejsce jest realne, reszta to pobożne życzenia. Dla przykładu do wyprzedzenia Rumunii potrzebujemy 9 zwycięstw a biorąc pod uwagę jak mocna jest LE w tym roku to będzie o to bardzo trudno.
Poza tym grupy nie łatwe. Lech z Basel, Fiorentiną i Belenenses a Legia z Napoli, Club Brugge i Midtjylland.
Raczej skupmy się na zdobywaniu punktów a co to nam da w końcówym rozliczeniu zobaczymy na koniec sezonu. Nie ma ciśnienia na 15 miejsce bo tak naprawdę może nam ono tylko bardziej zaszkodzić. Niech Legia i Lech najpierw budują swoje rankingi tak by obie miały szansę na rozstawienie w LM w IV rundzie. Wtedy możemy atakować 15 miejsce. 1-2 sezony po 2 ekipy w LE wg. mnie to optymalne. A reszta zespołów niech próbuje dojść poziomem do Legii i Lecha.
|