Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#268
Stary 28.08.2015, 10:39
KrzychooR napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie!
Następnym razem Kazik będzie mógł sobie wydrukować tabele z weszło i pokazać zarządowi!
Ja bym druknął osiągnięcia z Football Managera... 5x MP, 3x PP, 2x faza grupowa LM, 2x zdobycie LM, 1x Superpuchar Europy
Odpowiedz cytując