Temat
:
Ranking krajowy, ranking klubowy-sezon 2015/2016
Wyświetl pojedynczy post
KapitanRyks
Junior Member
Od: 08.2015
Skąd: Bydgoszcz
Offline
#
60
28.08.2015, 09:52
Mimo wszystko jeżeli Polska awansuje jeszcze o jedno miejsce, to już będzie sezon udany. Ostatni raz Polska na 18 miejscu była w 2005 r.
KapitanRyks
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KapitanRyks
Znajdź inne posty napisane przez KapitanRyks