wiesniak842 napisał(a):

|
Tak to można ocenic kazdego kto startuje z obojetnie jakich list. "Po czynach ich poznacie" - to jest dla mnie wyznacznik do oceny poszczegolnych osob. Mi to zwisa, jak dla mnie to i nawet moga startowac z list PO, PIS, Palikota czy lewakow o ile beda glosowac tak jak trzeba. Z Liroyem fakt, troszke smiesznie ale z drugiej strony Reagan byl aktorem.
|
No, własnie a Liroy jest nawet reżyserem, filmów ...porno
P.S. Lata temu czytałem z nim jakiś wywiad. Typowy lewak, chyba nawet wspierający podczas którychś tam wyborów komunistów z SLD.