Temat
:
Ranking krajowy, ranking klubowy-sezon 2015/2016
Wyświetl pojedynczy post
KapitanRyks
Junior Member
Od: 08.2015
Skąd: Bydgoszcz
Offline
#
59
28.08.2015, 00:07
Wszystko w meczach rewanżowych poszło jak powinno pójśc. Jak daleko zajdziemy w rankingu, moim zdaniem będzie wiadomo po dwóch kolejkach fazy grupowej. Może byc tak jak Legia rok temu (sama 5 zwycięstw) i wszystko będzie w tym sezonie możliwe.
KapitanRyks
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KapitanRyks
Znajdź inne posty napisane przez KapitanRyks