Wyświetl pojedynczy post
KapitanRyks
Junior Member
 
Od: 08.2015
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 28.08.2015, 00:07
Wszystko w meczach rewanżowych poszło jak powinno pójśc. Jak daleko zajdziemy w rankingu, moim zdaniem będzie wiadomo po dwóch kolejkach fazy grupowej. Może byc tak jak Legia rok temu (sama 5 zwycięstw) i wszystko będzie w tym sezonie możliwe.
Odpowiedz cytując