Davss875 napisał(a):

Rozumiem, że Ty hajs wykładasz za defensywnego pomocnika i napastnika. Zadzwoń do Gaszyńskiego i zaproponuj taką opcje. Nie wiesz, że nasza kasa świeci pustkami , a z pustego to i Salomon nie naleje. Amen
|
to przeciez wszytsko wynikowe:
nie ma wynikow,nie ma kibiicow,nie ma sponsorow na koszulki,chetnych nawet zeby sie zareklamowac gdzies na stadionie,nie ma sponsora w nazwie stadoiniu,nie ma marketingu,nie ma wiekszego zaintersowania klubem jak keidys(media itd) .
Wisla nic nie ma a wy wymagacie.