Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1313
Stary 27.08.2015, 23:34
Davss875 napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem, że Ty hajs wykładasz za defensywnego pomocnika i napastnika. Zadzwoń do Gaszyńskiego i zaproponuj taką opcje. Nie wiesz, że nasza kasa świeci pustkami, a z pustego to i Salomon nie naleje. Amen




to przeciez wszytsko wynikowe:

nie ma wynikow,nie ma kibiicow,nie ma sponsorow na koszulki,chetnych nawet zeby sie zareklamowac gdzies na stadionie,nie ma sponsora w nazwie stadoiniu,nie ma marketingu,nie ma wiekszego zaintersowania klubem jak keidys(media itd) .

Wisla nic nie ma a wy wymagacie.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI