Wyświetl pojedynczy post
bmark
Junior Member
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 27.08.2015, 23:12
To nie punkty bonusowe a punkty "pocieszenia" (na etapie eliminacji) lub punkty gwarantowane - nawet jeśli nic nie ugrasz. Gdy drużyna która awansuje do fazy grupowej wygra mecz - to do rankingu klubowego się tego nie policzy, dopiero kolejne zwycięstwa czy remisy.
Punktów tych nie liczy się do rankingu krajowego, tak samo jak nie policzono zdobyczy Jagi i Śląska (dostały po 0.5p za grę w II rundzie). jak to wygląda rozpisane masz na kassiesa w zakładce "Country Coef "

Po dzisiejszych meczach wiemy, że:
1/. oba polskie kluby będą w III koszyku
2/. koszyk czwarty jest przyjemniejszy niż mógł być, (poziomem mógł wiele nie odstawać od II) - co dobrze rokuje jeśli idzie o ciułanie punktów przez naszych reprezentantów.
3/. koszyk II też wygląda przyzwoicie.
4/. miejsce 14 (odległość: 5.45p) - za jakieś 3 lata?
5/.miejsce 15 (4.66p) - postanowiło nie uciekać, ale w tym roku moim zdaniem jest poza zasięgiem - za rok również.
6/. miejsce 16 i 17 (odpowiednio 2.625 oraz 2,25p) ...trzeba by nieźle punktować i liczyć na wtopy Rapidu i Dinama Zagrzeb.. choć jest to do wyobrażenia.
7/. miejsce 18 to nasz obowiązek. APOEL potyka się w tym roku u własne nogi. Do tego gramy 2 na 1. No i raptem 0.9p różnicy..
8/. życzę aby z II koszyka Lech dostał Celtic, a Legia APOEL. Zresztą, kto by teraz ich nie chciał..
Odpowiedz cytując