|
W LE to nie jest bonus - to punkty minimalne.
Jeżeli Drużyna wejdzie do grupy LE to nawet jak przegra wszystko lub przegra 5 meczów i jedne zremisuje i tak otrzyma za to min 2 ptk to rankingu.
Nie ma to za tem znaczanie bo wątpię żeby Lech czy Legia przegrały wszystkie mecze.
|