Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 27.08.2015, 22:55
W LE to nie jest bonus - to punkty minimalne.

Jeżeli Drużyna wejdzie do grupy LE to nawet jak przegra wszystko lub przegra 5 meczów i jedne zremisuje i tak otrzyma za to min 2 ptk to rankingu.
Nie ma to za tem znaczanie bo wątpię żeby Lech czy Legia przegrały wszystkie mecze.
Odpowiedz cytując