Wyświetl pojedynczy post
Davss875
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1312
Stary 27.08.2015, 22:50
tofik napisał(a):Wyświetl post
Sprowadzic defensywnego pomocnika ktory opanuje srodek pola plus napastnika z nastawionym celownikiem. Problemy z remisami znikna. Ale widocznie taniej jest zmienic trenera i sie oszukiwac do nastepnej rundy bo przeciez " nowy trener musi dostac okres przygotowawczy, a zawodnicy zalapac jego filozofie" slyszalem ten bulszit juz chyba z 15 razy. - wlasciciel i kibic to naiwna istota.
Rozumiem, że Ty hajs wykładasz za defensywnego pomocnika i napastnika. Zadzwoń do Gaszyńskiego i zaproponuj taką opcje. Nie wiesz, że nasza kasa świeci pustkami, a z pustego to i Salomon nie naleje. Amen