|
Jak to jest? Legia i Lech automatycznie przy awansie do LE otrzymują bonusowo po 2 punkty do rankingu klubowego. Normalnie, powinniśmy je zsumować i podzielić na 4 i otrzymać 1 punkt do rankingu krajowego ( tak, jak to działa przy bonusowych 4 punktach przy awansie do LM ). Na stronie Kassiesy nie otrzymaliśmy tych punktów.
|