luczyk napisał(a):

|
uwierz mi, że byłbyś dużoooo gorszy od wymienionych przez ciebie piłkarzy. Stawiam, że nawet 25 minut byś nie wytrzymał
|
Tak nie wytrzymałbym od razu, potrzebowałbym okresu przygotowawczego, ale grałem kiedyś zawodowo w piłke w wieku juniorskim. Mógłbym nauczyć Boguskiego jak się przyjmuje piłke czy strzela karne i dryblingu!!!