piotek napisał(a):

Wg ForumWisla na TT, Kapka i Gaszyński byli p o trenera, ale się nie dogadali. Komentarze z Wislaportal o trenerze na rozmowach w Myślenicach należy włożyć wiec między bajki.
Pytanie na teraz: czy Moskal mimo to odchodzi, czy dodaje kolejna szanse?
|
Ktoś się łudził, że pojechali po napastnika lub skrzydłowego, bo na tych pozycjach mamy nadmiar....
Co za szczęście, że bramkarze złapali kontuzje, bo pewnie wina Moskala by też była, że gramy bez bramkarza.