Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#265
Stary 27.08.2015, 20:30
Cytat:
Nie widzimy absolutnie żadnych podstaw do podyktowania karnego za starcie Burligi z Przybeckim w meczu Pogoni z Wisłą. Gospodarzom odbieramy więc jedno oczko, a komplet punktów jedzie do Krakowa. Przy okazji warto zauważyć, że „Biała Gwiazda” jest jak dotąd najbardziej pokrzywdzona spośród wszystkich drużyn Ekstraklasy.
http://weszlo.com/2015/08/27/niewydr...-sie-nie-daje/
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując