|
Senior Member
Offline
|
#265

27.08.2015, 20:30
|
Cytat:
|
Nie widzimy absolutnie żadnych podstaw do podyktowania karnego za starcie Burligi z Przybeckim w meczu Pogoni z Wisłą. Gospodarzom odbieramy więc jedno oczko, a komplet punktów jedzie do Krakowa. Przy okazji warto zauważyć, że „Biała Gwiazda” jest jak dotąd najbardziej pokrzywdzona spośród wszystkich drużyn Ekstraklasy.
|
http://weszlo.com/2015/08/27/niewydr...-sie-nie-daje/
|
|