tofik napisał(a):
|
Sprowadzic defensywnego pomocnika ktory opanuje srodek pola plus napastnika z nastawionym celownikiem. Problemy z remisami znikna. Ale widocznie taniej jest zmienic trenera i sie oszukiwac do nastepnej rundy bo przeciez " nowy trener musi dostac okres przygotowawczy, a zawodnicy zalapac jego filozofie" slyszalem ten bulszit juz chyba z 15 razy. - wlasciciel i kibic to naiwna istota.
|
a moim zdaniem wlasnie para Uryga Mączynski swietnie sobie na tej pozycji radza