Wyświetl pojedynczy post
Paweł
Senior Member
 
Od: 10.2007
Skąd: Rzeczpospolita Krakowska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71635
Stary 27.08.2015, 18:10
Davss875 napisał(a):Wyświetl post
Pracujący. Nie porównujmy zwykłej pracy do grania w piłke, bo to nie ma sensu. Ja mógłbym grać w Wiśle za 2000 zl jesli by mnie chcieli. W każdym meczu gryzłbym trawe i nie byłbym gorszy od Boguskiego, Urygi czy innych piłkarsko podobnych! Napewno nie poszedłbym do Apoelu Nikozja, ponieważ przez ten klub upadliśmy tak nisko!!! Za żadne pieniądze bym tam nie przeszedł, ale życie jest sprawiedliwe. Niech teraz oni odczują to finansowo i kibicowsko. Nienawidze Apoelu, Panatinaikosu i innych klubików z którymi odpadliśmy!!!
Odpowiedz cytując