Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Paweł
Senior Member
Od: 10.2007
Skąd: Rzeczpospolita Krakowska
Offline
#
71635
27.08.2015, 18:10
Davss875
napisał(a):
Pracujący. Nie porównujmy zwykłej pracy do grania w piłke, bo to nie ma sensu. Ja mógłbym grać w Wiśle za 2000 zl jesli by mnie chcieli. W każdym meczu gryzłbym trawe i nie byłbym gorszy od Boguskiego, Urygi czy innych piłkarsko podobnych! Napewno nie poszedłbym do
Apoelu Nikozja, ponieważ przez ten klub upadliśmy tak nisko!!!
Za żadne pieniądze bym tam nie przeszedł, ale życie jest sprawiedliwe. Niech teraz oni odczują to finansowo i kibicowsko. Nienawidze Apoelu, Panatinaikosu i innych klubików z którymi odpadliśmy!!!
Paweł
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Paweł
Znajdź inne posty napisane przez Paweł