Sprowadzic defensywnego pomocnika ktory opanuje srodek pola plus napastnika z nastawionym celownikiem. Problemy z remisami znikna. Ale widocznie taniej jest zmienic trenera i sie oszukiwac do nastepnej rundy bo przeciez " nowy trener musi dostac okres przygotowawczy, a zawodnicy zalapac jego filozofie"

slyszalem ten bulszit juz chyba z 15 razy. - wlasciciel i kibic to naiwna istota.