Wyświetl pojedynczy post
Kemot22
Junior Member
 
Od: 07.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 27.08.2015, 16:12
Ten sam skład co z Pogonią ale niech wymienią tylko Urygę na Popovica, który coś tam do przodu poda a dobrze gra w defensywie. Po przerwie niech Cywka zluzuje kogoś kto straci siły w środku (pewnie Rafa) a Marszalik skrzydłowego (tylko dajmy mu z 20 minut przynajmniej)
Odpowiedz cytując