Wyświetl pojedynczy post
Davss875
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 27.08.2015, 15:17
zibi7 napisał(a):Wyświetl post
Kaziu odstaw starszaków i zagraniczniaków, postaw na młodych Polaków! Czekaj do składu!
Już z tym Czekajem to nie przesadzajcie!!!!! Ja napisałem Żemło, a nie Czekaj, bo on to nadaje się do 3 ligi co najwyżej
Odpowiedz cytując