Wyświetl pojedynczy post
Davss875
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71627
Stary 27.08.2015, 14:34
To będzie jakiś napastnik czy nie? 4 dni do końca okna transferowego. Po co było zatrudniać tego Popovica? Nie lepiej było znaleźć napastnika. Po co nam tyle pomocników. Popovic to jest niewypał. Szczęscie, że go podpisali tylko na rok. Smuda jednak miał racje wtedy nie zatrudniając go, bo widział jak wchodzi po schodach i sciągnał nam perełke Stilicia, który wczoraj nie awansował do Ligi Mistrzów z Apoelem. Pan Bóg nie rychliwy, ale sprawiedliwy. Widzisz gwiazdorze poszedłeś za mamoną, a będzie wielki ....uj, bo Liga Europejska to już nie to samo. A swoja drogą to już Kazachstan nawet jest lepszy od polskich klubów wstyd i hańba, a za rok może awansuje Albania i Macedonia. Hańba!!!
Ostatnio edytowane przez Davss875 : 27.08.2015 o godz. 14:38.
Odpowiedz cytując