|
Znając życie, to nic nie będzie ani z napastnika ani z trenera. Pojechali do Chorwacji tak samo jak nagminnie w czasach bednarzowo smudowych jeździli do Portugalii, i co stamtąd przywieźli? Kompletnie nic... Ostatnie dni okienka i trzeba jakos pow***wiać kibiców, przez co ktoś puszcza takie ploty. Fakty są na razie takie, że Anier do nas nie przyjdzie co oznacza, że na zakontraktowanie napastnika mamy jeszcze 4 dni... Inaczej bedziemy czekać pewnie do grudnia na przebudzenie Pawła...
|