|
No Hiszpan z Videotonu spoko, ale Stimac za nazwisko tez spoko. Przynajmniej jakis miesiac dwa byśmy się ludzili, a przy Plevniku z Legionovii ktoś sie będzie łudził ? No way.
Wczoraj na tt ktoś tam pisał (chyba skwk) ze pojechały tuzy do Chorwy. Może po trenera a nie napastnika?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|