Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1295
Stary 27.08.2015, 09:50
No Hiszpan z Videotonu spoko, ale Stimac za nazwisko tez spoko. Przynajmniej jakis miesiac dwa byśmy się ludzili, a przy Plevniku z Legionovii ktoś sie będzie łudził ? No way.

Wczoraj na tt ktoś tam pisał (chyba skwk) ze pojechały tuzy do Chorwy. Może po trenera a nie napastnika?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno