Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1294
Stary 27.08.2015, 09:26
Stimac? To nazwisko przewijało się w ostatnich dniach w kontekście węgierskiego Videotonu.
To już lepiej zainteresować się Hiszpanem Joanem Carrillo (obecnie wolnym), byłym do czerwca trenerem tegoż Videotonu. Były asystent w Espanyolu poszedł na Węgry i tam zdobył mistrzostwo.
To tylko takie dywagacje, bo lepiej jednak na razie zostawić Moskala, ale jakby dalej Wisła z punktami dziadowała, to ktoś taki jak Carrillo to chyba lepsze wyjście niż Plewnik czy Stimac (słabe staty ma).