Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
ArturBarlinek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2011
Skąd: Barlinek/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11936
Stary 27.08.2015, 09:19
hawaiisurfer napisał(a):Wyświetl post
O cholera - jako, że moja poprzednia karta się już skończyła, to chciałem nową wyrobić na stadionie w piątek przed meczem, a później kupić bilet. Z tego co pamiętam, to poprzednią kartę dostałem od ręki, tzn. cyk zdjęcie i karta gotowa.

Czy dobrze rozumiem, że nawet jeżeli dostanę nową kartę w piątek przed meczem, to nie będę mógł w kasie kupić biletu, dopóki nie będzie ona aktywna? Miałem specjalnie przyjechać z Wrocławia na ten mecz, a teraz nie wiem, czy nie pojadę na darmo.

P.S. To samo dotyczy 3 osób, które będą ze mną jechały, a które nigdy nie były na meczu Wisły.
karty wyrabiane na miejscu są od razu aktywne
koledzy wyrabiali (przedłużali) przez internet, a ich drukowanie trwało ok 2 dni, dlatego musieli czekać, aż karty będą gotowe.
Nie róbmy zamieszania.

Sarapata o Głowackim i Brożku: Dziękuję za szacunek do kibiców, wierność barwom, siłę charakteru, wyrozumiałość i klasę. Za stawianie zawsze na pierwszym miejscu dobra klubu. Jesteście Wisłą Kraków. Jej siłą, historią i legendą na zawsze!

Odpowiedz cytując