Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1444
Stary 26.08.2015, 23:12
tofik napisał(a):Wyświetl post
Mnie denerwuje najbardziej ze Cupial sie zachowuje jak typowy kibic ktory po slabszych wynilach wywala trenera zamiast spojrzec szerzej na problem. On ma klapki na oczach i popelnia ciagle te same bledy.

.

Cupial juz wogole sie nie zachowuje,skonczyl traktowanie Wisly jak cos na czym mu zalezy gdzies tak po porazce w Nikozjii.

a teraz to juz tak na zasadzie "byle funkcjonowala".
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując