tofik napisał(a):

Mnie denerwuje najbardziej ze Cupial sie zachowuje jak typowy kibic ktory po slabszych wynilach wywala trenera zamiast spojrzec szerzej na problem. On ma klapki na oczach i popelnia ciagle te same bledy.
.
|
Cupial juz wogole sie nie zachowuje,skonczyl traktowanie Wisly jak cos na czym mu zalezy gdzies tak po porazce w Nikozjii.
a teraz to juz tak na zasadzie "byle funkcjonowala".