Wyświetl pojedynczy post
Mysciak
Senior Member
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 26.08.2015, 23:08
Nie wiem czemu tak chcecie, żeby 2 polskie drużyny grały w el. ligi mistrzów.
Jeśli by tak się stało to druga drużyna wstępuje do drabinki niemistrzowskiej, a patrząc na mecze z tego roku ( Monaco-Valencia czy Bayer-Lazio) to szans na awans raczej nie ma żadnych
Odpowiedz cytując