Nie wiem czemu tak chcecie, żeby 2 polskie drużyny grały w el. ligi mistrzów.
Jeśli by tak się stało to druga drużyna wstępuje do drabinki niemistrzowskiej, a patrząc na mecze z tego roku ( Monaco-Valencia czy Bayer-Lazio) to szans na awans raczej nie ma żadnych
