Wyświetl pojedynczy post
callmesir
Junior Member
 
Od: 08.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 26.08.2015, 22:32
Naprawdę sądzicie że odpadnięcie tych ekip w LM to dobre ? Bo wg. mnie lepiej jak taki APOEL awansuje dostanie 1 punkt do rankingu krajowego i pewnie ugra max 0,500. W grupie LE pewnie ugra ok 2,000 z szansami na awans do 1/8.

Do tego awans Astany i Maccabi i Malmo komplikuje sytuacje Legii w walce o 2 koszyk (o ile oczywiście awansuje). Właściwie to już możemy powiedzieć, że szans na 2 koszyk nie ma. Nie wiem czy nawet teoretyczne szanse są bo chyba nawet nie.
Ostatnio edytowane przez callmesir : 26.08.2015 o godz. 22:36.
Odpowiedz cytując