Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10632
Stary 26.08.2015, 16:27
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
orientuje sie ktos czy jak Kuba przechodzil do Borussi to byla jakas klauzula i procent od kolejnego transferu ? czy nic takiego ?
Znalazlem cos takiego: http://weszlo.com/2008/10/14/ile-tak...laszczykowski/
W dodatku wiele osób twierdzi, że Wisła ma zagwarantowany procent od następnego transferu – ile dokładnie, nie wiadomo. Ale pewnie w granicach 15-20 procent.
Odpowiedz cytując