|
Senior Member
Offline
|
|
AntyMod napisał(a): 
orientuje sie ktos czy jak Kuba przechodzil do Borussi to byla jakas klauzula i procent od kolejnego transferu ? czy nic takiego ?
|
Znalazlem cos takiego: http://weszlo.com/2008/10/14/ile-tak...laszczykowski/
W dodatku wiele osób twierdzi, że Wisła ma zagwarantowany procent od następnego transferu – ile dokładnie, nie wiadomo. Ale pewnie w granicach 15-20 procent.
|
|