Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
ArturBarlinek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2011
Skąd: Barlinek/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11929
Stary 26.08.2015, 12:35
Zwitter napisał(a):Wyświetl post
Przedłużyłem kartę kibica przez internet i zaznaczyłem opcję odbioru osobistego w strefie kibica. Jak to się dalej odbywa? W tym momencie karta jest nieaktywna i nie mogę kupić biletu. Czy jest szansa, że bilet będę mógł kupić np. dziś czy jutro a kartę odbiorę w dniu meczu, czy też będę musiał ją jakoś "ręcznie" aktywować i bilet kupie dopiero przed meczem?
Dopiero gdy będzie aktywna u Ciebie na koncie to wtedy możesz kupić bilet, a kartę odebrać np. w sobotę

Musisz czekać, aż karta będzie aktywna w systemie (to oznaczać będzie, że ją już wydrukowali i jest gotowa do odbioru).

Ostatnio karty były do odbioru wyłącznie w punkcie reklamacji zlokalizowanym na parterze w Strefie Kibica, więc pewnie i teraz można je tam odbierać, ale tak jak pisałem, dopiero gdy będzie aktywna.

Sarapata o Głowackim i Brożku: Dziękuję za szacunek do kibiców, wierność barwom, siłę charakteru, wyrozumiałość i klasę. Za stawianie zawsze na pierwszym miejscu dobra klubu. Jesteście Wisłą Kraków. Jej siłą, historią i legendą na zawsze!

Odpowiedz cytując