Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11928
Stary 26.08.2015, 12:13
Przedłużyłem kartę kibica przez internet i zaznaczyłem opcję odbioru osobistego w strefie kibica. Jak to się dalej odbywa? W tym momencie karta jest nieaktywna i nie mogę kupić biletu. Czy jest szansa, że bilet będę mógł kupić np. dziś czy jutro a kartę odbiorę w dniu meczu, czy też będę musiał ją jakoś "ręcznie" aktywować i bilet kupie dopiero przed meczem?
Odpowiedz cytując