|
Przedłużyłem kartę kibica przez internet i zaznaczyłem opcję odbioru osobistego w strefie kibica. Jak to się dalej odbywa? W tym momencie karta jest nieaktywna i nie mogę kupić biletu. Czy jest szansa, że bilet będę mógł kupić np. dziś czy jutro a kartę odbiorę w dniu meczu, czy też będę musiał ją jakoś "ręcznie" aktywować i bilet kupie dopiero przed meczem?
|